Milí přátelé, vážení noví zákazníci,

opět jako každý rok vám píšu pár slov uvozujících novou sezónu zájezdů naší
cestovní kanceláře EUROCYKL HERDEGEN.

Hned úvodem chci říct, že nic zásadního se v principech našich zájezdů nemění.To je informace pro vás, naši milí stálí zákazníci. Pro vás, kteří se rozhodujete, že s námi poprvé strávíte svoji dovolenou, pár důležitých informací: V naší práci klademe důraz nejen na propracované a předem ověřené trasy výletů vhodných pro každého, kdo rád jezdí na kole, ale cíleně zajišťujeme i kvalitní a příjemné zázemí - tedy ubytování hlavně v hotelích, penzionech s polopenzí a v řadě zájezdů i s dalšími službami zejména možností koupání v termálních bazénech nebo wellness centrech, a to v ceně zájezdu. Naším přesvědčením je, že pohodové zázemí s možností regenerace sil umožňuje kvalitní a plnohodnotné zážitky z výletů na kolech.


Řekl jsem, že nic zásadního se nemění ani v charakteru našich pohodových tras, přesto musím reagovat na nový fenomén dnešní doby, na vzrůstající oblibu elektrokol.
Jejich majitele chci ubezpečit, že se snažíme o bezproblémové zařazení elektrokol do našich zájezdů ohleduplnou přepravou v přívěsech počínaje a šetrným ukládáním baterií během přepravy konče. Možnost nabíjení baterií na ubytování je samozřejmostí.


Závěrem vám chci, milí přátelé, říct, že jako jsme se v uplynulém čtvrtstoletí snažili, aby se vám naše zájezdy líbily a vraceli jste se z nich spokojeni, tak v tomto trendu chceme pokračovat i v budoucnu.


Za celý kolektiv naší cestovní kanceláře se na vás upřímně těší,


váš Ing. Ondřej HerdegenPohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí