Vážení přátelé,

otevřeli jste nabídku CK EUROCYKL Herdegen pro rok 2022. Vy, kteří se s námi setkáváte poprvé, dovolte, abych Vás krátce seznámil s činností naší CK. Již řadu let se specializujeme na cykloturistické zájezdy, kde pohodovou formou přístupnou každému podnikáme výlety na kolech v různých částech Evropy. Kromě připravených a prověřených tras výletů na kolech dbáme na to, aby i zázemí zájezdů, tj. zejména ubytování a polopenze převážně v hotelích, vytvářely pohodu podobně jako naše cyklovýlety.

Vám, kteří s námi jezdíte opakovaně, chci říct, že pro rok 2022 jsme kromě osvědčených destinací připravili několik novinek. Protože již po mnoho let jsou oblíbené zájezdy na Korsiku a do Slovinska, připravili jsme do obou destinací nové zájezdy. Na Korsice budeme poznávat jih tohoto kouzelného ostrova a ve Slovinsku jsme vybrali další termální oblast, tentokráte kolem městečka Zreče. Dalšími novinkami jsou zájezdy do oblasti rakouského Podyjí a do okolí slovinských jezer, oba nově s programem pro děti.

Každoročně zahrnujeme do aktuální nabídky zájezdy, které jsme z kapacitních důvodů delší dobu neuskutečnili.  Vracíme se tedy pro rok 2022 k osvědčeným zájezdům na ostrov Korčula, Elbu, Palmovou riviéru, Sprévu a Drávskou cyklostezku. Rád bych také upozornil, že kromě zahraničí podnikneme v následujícím roce zájezd i v tuzemsku, a sice v roce 2021 velmi oblíbený zájezd Západočeské lázně.

Závěrem Vás chci upozornit na důležitou organizační změnu. S cílem nabídnout Vám co nejucelenější služby a zbavit Vás nutnosti zbytečného rozhodování, sloučili jsme pojištění léčebných výloh, pojištění storna a další pojištění do jednoho balíčku cestovního pojištění a zahrnuli vše do ceny zájezdu. Prosím, přečtěte si podrobnosti k tomuto tématu v oddíle Všeobecné informace.

Je přáním nás všech v CK EUROCYKL Herdegen, abyste i v roce 2022 prožili mnoho krásných chvil na zájezdech naší cestovní kanceláře.

za kolektiv pracovníků CK Eurocykl

váš Ing. Ondřej HerdegenPohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí