Vážení zákazníci, milí přátelé,

otevřeli jste si internetové stránky CK Eurocykl HERDEGEN s nabídkou zájezdů pro rok 2021. Její rozsah jsme volili z velké části podle vašeho letošního zájmu a podle přání, co byste v nabídce rádi viděli a co vám chybělo.

Velkému zájmu se těšily zájezdy, kde se kombinovalo pohodové ježdění na kolech se zázemím tvořeným pobytem v termálních areálech, wellness centrech a na mořských plážích. Pro rok 2021 jsme je tedy zahrnuli do nabídky v maximální míře, navíc rozšířené o novinku: Po cyklostezkách rakouského Podyjí.

Od mnohých z vás jsme slyšeli přání, abychom se vrátili k pořádání domácích zájezdů. Vyslyšeli jsme vás a pro rok 2021 nabízíme hned 5 destinací v ČR. Navazujeme tím na naši dlouholetou tradici, ovšem na vyšší úrovni, než tomu bylo v minulosti. Vybrali jsem pro vás ubytování v hotelech vyšších kategorií a oproti dřívějšku máme možnost vést trasy výletů s využitím nově vybudovaných cyklostezek.

Novým zájemcům o naše zájezdy bych teď rád alespoň v krátkosti představil jejich charakteristiku: Snažíme se o opravdu pohodovou dovolenou na kolech s kvalitním ubytováním.

Zatímco na charakteru zájezdů a stylu jejich zázemí se pro příští rok nic nemění, k zásadním změnám dochází v podmínkách přihlašování na zájezd a ve storno podmínkách. Místo tradiční zálohy při přihlašování ve výši 50% ceny zájezdu přicházíme pouze s tzv. registrační zálohou ve výši 2000 Kč bez ohledu na cenu zájezdu. Pročtěte si, prosím, příslušnou část našich Smluvních podmínek a Všeobecných informací. Zde také naleznete pokyny, jak postupovat při uplatňování poukazů z roku 2020.

Vážení přátelé,

naplno tedy rozjíždíme sezónu 2021 a moc se těšíme, že si na našich zájezdech báječně zajezdíte na kolech, stejně jako že si skvěle odpočinete, zejména psychicky.

 

za kolektiv pracovníků CK Eurocykl

váš Ing. Ondřej HerdegenPohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí