BALATON
s programem pro děti

MAĎARSKO S TERMÁLY

  • polopenze
  • penzion
  • apartmány
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
BAL

NOVĚ

Okolí největšího jezera ve střední Evropě nabízí rozmanitou přírodu pro výlety na kole. Pro koupání zde vyvěrají termální prameny a v létě se pro koupání sluncem ohřívají vody Balatonu. Okolo jezera vede cyklostezka, ze které se nám budou otevírat pohledy na lesknoucí se hladinu jezera, ale i na okolní sopečné homoly. Pojedeme přes vesničky plné domů s doškovými střechami a k občerstvení nás bude lákat stín místních csárd - maďarských hospůdek. V areálu našeho ubytování, na břehu jezera, se nalézá venkovní bazén, který nás bude zvát ke koupání a relaxaci po výletech na kole. 

BAL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

4x ve 4lůžkových apartmánech u Balatonu (každý apartmán má dva 2lůžkové pokoje, sociální zařízení a navíc kuchyňku).
Příplatek za vyžádané ubytování v penzionu u Balatonu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením 1500Kč /osoba /pobyt.

Bazén a vířivka u ubytování.

Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2000 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

4x maďarská polopenze v restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–50 km.  Pro děti připraveny i kratší varianty výletů. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
28.07. - 01.08. 2021 5 BAL221 12 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 7:30). Průjezd nástupními místy. Cesta na ubytování u Balatonu. Večeře.


2. - 4. den – výlety na kolech s podporou autobusu po břehu jezera Balaton i jeho okolí. Zavítáme k přírodnímu termálnímu koupališti Hévíz a prohlédneme si město Keszthely se zámkem Festetics. Vydáme se okolo čedičové hory Badacsony a k hradu Szigliget a cestou podél Balatonu nás budou lákat pláže ke koupání. Zavítáme i k Malému Balatonu a navštívíme ptačí rezervace na ostrově Kányavári-Sziget. Zakončení jednoho z výletů pobytem v termálním koupališti Zalakaros. Polopenze.


5. den – po snídani odjezd zpět do ČR. Ve odpoledních hodinách příjezd do ČR, cesta do Ostravy.

PROGRAM PRO DĚTI:

Zájezd je vhodný pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Pokud se zájezdu zúčastní více než 8 dětí, bude pro ně připraven po výletech na kolech doprovodný program. Náplň programu je určena pro děti ve věku 4–12 let zvyklé pohybovat se v kolektivu jiných dětí, spolupracující s animačními pracovníky a ochotné podřídit se kolektivním hrám. Program bude sestaven z různých soutěží, her i výtvarných činností. Pro děti budou připraveny drobné odměny.

Charakteristika výletů

Trasy výletů vedou většinou po asfaltových cyklostezkách a výjimečně po vedlejších silnicích v rovinatém terénu. Zájemci si budou moci vyjet na vyhlídková místa v okolí Balatonu. Zájezd je určen především pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Trasy výletů uspokojí i běžného cykloturistu. U Balatonu obvykle bývá tepleji než u nás. Příjemná je i možnost každodenně využít bazén a vířivku na ubytování.


Cyklozájezd Maďarsko – Balaton. Dovolená na kole Maďarsko – Balaton. Pohodové výlety na kole u Balatonu. Oblast termálních pramenů s cyklovýlety. Cyklozájezd u jezera Balaton s ubytováním v penzionu s polopenzí. Připravený cykloturistický program. Výlety na kole po maďarských cyklostezkách a vedlejších silnicích. Návštěva termálního koupaliště Hévíz a Zalakaros, města Keszthely i přírodních rezervací. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Maďarska pro všechny generace cykloturistů. Cyklozájezd s programem pro děti.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí