DRA

DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA

RAKOUSKO – KORUTANSKÁ JEZERA

  • polopenze
  • hotel
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
DRA

NOVĚ

Rozlehlé, blankytně modré hladiny jezer odrážejí oblé tvary kopců podhůří Alp. Krajina protkaná hustou sítí cyklostezek zve k projížďkám vesničkami s domy téměř utopenými v záplavě květů z balkonových truhlíků. Květy na domech, rozkvetlé louky kolem cest, k tomu řeka Dráva spoutaná říčními přehradami umožňuje cyklistům báječný výlet po svých březích. To je cyklistický ráj na jihu Rakouska. Závěr zájezdu věnujeme výletu po některé z cyklostezek v okolí Kranjské Gory ve Slovinsku.

JUL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v **** hotelu v podhůří Julských Alp ve Slovinsku ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Každodenní vstupné do bazénového komplexu.
Další wellness služby za poplatek.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2900Kč /osoba /pobyt

Stravování

6x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
21.07. - 27.07. 2022 7 DRA122 18 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – České Budějovice
17.08. - 23.08. 2022 7 DRA222 18 900 Kč Obsazeno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. denDRA122 v ranních hodinách odjezd z Plzně (cca v 6:00), DRA222 v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 7:00). Průjezd nástupními místy ČR. K večeru dojezd do hotelu. Večeře.

2. - 5. den – výlety na kolech s podporou autobusu kolem korutanských jezer a po břehu řeky Drávy v okolí významných měst Villachu, Spittalu a Klagenfurtu. Poznáme letovisky lemované Millstätterské jezero, kolem dokola objedeme Ossiacher See a navštívíme Silbersee v jádru tzv. Korutanské riviéry. U jezera Wörthersee, nad kterým se tyčí vrchol s rozhlednou Pyramidenkogel, poznáme i poutní místo Maria Wörth s romantickou polohou na poloostrově. Ve všech jezerech bude možno se během výletů nebo po výletech koupat. Při výletě po břehu Drávy, po tzv. Drávské cyklostezce, budou kolem nás defilovat nádherné hraniční hory se Slovinskem, Karavanky. Polopenze.

6. den – Celodenní výlet na kolech v okolí Kranjské Gory pod Julskými Alpami ve Slovinsku. Polopenze.

7. den – snídaně, odjezd. K večeru příjezd do ČR.


UPŘESNĚNÍ:

Ubytování je zajištěno v **** hotelu ve Slovinsku z důvodu bohatší a kvalitnější nabídky služeb (stravování formou švédských stolů, využití bazénového komplexu v ceně pobytu apod.). Program zájezdu se věnuje s výjimkou posledního pobytového dne výhradně výletům v Rakousku.

Charakteristika výletů

Výlety na kolech vedou kolem jezer či v údolí řeky Drávy. Zájemci si mohou k těmto rovinatým trasám přidat prodloužení do okolních kopců. Trasy jsou naplánovány většinou po cyklostezkách a některé kratší části po vedlejších silnicích. Počasí v této pohorské alpské oblasti může být podobné středoevropskému. Pokud počasí ukáže svou méně vlídnou tvář, je příjemná možnost každodenní relaxace v krytém bazénu.


Cyklozájezd Rakousko – Drávská cyklostezka. Dovolená na kole Drávská cyklostezka - Rakousko. Cyklozájezd v Rakousku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Pohodové výlety na kole po Drávské cyklostezce i údolím řeky Drávy. Připravený cykloturistický program u korutanských jezer. Návštěva měst Villach a Spittal. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí