INNSKÁ CYKLOSTEZKA

RAKOUSKO – ÚDOLÍMI TYROLSKA

  • polopenze
  • hotel
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
INN

Tyrolsku se často přezdívá země hor, protože leží v srdci Alp. Během zájezdu do Tyrolska poznáme údolí řeky Inn s malebnými historickými městečky Hall, Rattenberg i s historickým městem Innsbruck. Pojedeme také bočními údolími klesajícími k Innu od alpských velikánů s ledovci přes zelené pastviny i horské upravené vesničky. Často se budeme kochat pohledem na panorama alpských štítů táhnoucích se v dlouhých hřebenech podél tras připravených výletů. Ubytováni budeme v příjemném rodinném hotelu na úbočí alpské stráně zvedající se od řeky Inn.

INN
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v **** hotelu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
V ceně pobytu neomezený vstup do venkovního hotelového bazénu. 
Další wellness služby (sauna) za poplatek.
Příplatek 1800 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

Stravování

6x polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 30–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
07.08. - 13.08. 2024 7 INN124 20 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v brzkých ranních hodinách cca v 5:00. Průjezd nástupními místy. Cesta Rakouskem a Německem. Večer příjezd na ubytování v Rakousku nad údolím Innu. Večeře.

2. – 6. den – výlety na kole s podporou autobusu rakouskou částí Innské cyklostezky lemované Alpami, vedoucí přes historická městečka v údolí Innu. U Wattens se zastavíme v Křišťálových světech – netradičním muzeu křišťálu, které střeží mohutný obr. Navštívíme historické a olympijské město Innsbruck, kde uvidíme zářící pozlacenou střechu domu Goldenes Dachl. Čeká nás příjemné klesání alpským údolím s výhledem na ledovec Stubai a také výlet u jezera Achensee. které láká při příznivém počasí ke koupání. Zavítáme i do údolí Zillertal, které se v zimě stává populárním rakouským lyžařským centrem, ale v létě nabízí cykloturistům jízdu po cyklostezce vedoucí přes jednotlivá střediska. Polopenze.

7. den – snídaně. Ráno odjezd. Cesta do ČR Rakouskem a Německem. V pozdních večerních hodinách příjezd do Ostravy.

Charakteristika výletů

Trasy výletů vedou podhůřím Alp nejčastěji údolími v povodí řeky Inn a zvládne je cykloturista, který rád a pravidelně jezdí na výlety na kole. Na trasách převažuje asfaltový povrch. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Přestože se jedná o alpskou oblast, nemá počasí vysokohorský charakter.


Cyklozájezd Rakousko – Innská cyklostezka. Dovolená na kole Rakousko – Innská cyklostezka. Výlety na kole podél řeky Inn. Rakousko s výlety na kole pod alpskými masivy. Cyklozájezd v Rakousku s ubytováním v hotelu a polopenzí. Připravený cykloturistický program v kraji kolem řeky Inn. Pohodové výlety na kolech údolími po rakouských cyklostezkách. Návštěva olympijského města Innsbruck. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Rakouska pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí