LAGO DI GARDA

OKOLÍM JEZERA PO CYKLOSTEZKÁCH

  • polopenze
  • penzion
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
ITA

K návštěvě nás zve krásná krajina s příjemným středomořským klimatem, v jejímž centru leží největší severoitalské jezero Lago di Garda, obklopené svahy stříbřitých olivovníků, sady ovocných stromů, vinohrady, malebnými vesničkami i městečky se středověkými hrady. U jezera hojně rostou díky teplému klimatu palmy a další typické středomořské rostliny. Během výletů na kole se otevírají kouzelné pohledy na vrcholky okolních hor. Odpočinout si lze na plážích jezera Lago di Garda nebo u dalších četných menších jezer. Za ochutnání určitě stojí zdejší vynikající vyhlášená vína.

ITA
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v turistickém penzionu nedaleko jezera ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Jednoduše vybavené ubytování, které ale zajišťuje potřebné zázemí a soukromí.
Sleva 600 Kč /osoba /pobyt za ubytování ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením umístěným na chodbě vedle pokoje (k dispozici pouze ubytovaným v tomto pokoji).

U penzionu bazén.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1700 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

6x italská polopenze. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
22.08. - 28.08. 2021 7 ITA121 17 200 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Pardubice – Praha – Plzeň
30.08. - 05.09. 2021 7 ITA221 17 200 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. denITA121 a ITA321 v nočních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 0:15), Praha v ranních hodinách. ITA221 v brzkých ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 3:00), Brno v ranních hodinách. Přes den cesta do Itálie. K večeru dojezd do místa ubytování u jezera Lago di Garda. Ubytování. Večeře.


2. – 6. den – výlety na kolech s podporou autobusu v okolí jezera Lago di Garda. Projedeme pohoří Monte Baldo, na jehož úbočí, jakoby přilepeném ke skalnímu útesu, se nalézá jedinečné poutní místo Madonna della Corona. Během cesty úbočím Monte Baldo se nám otevře úchvatný pohled na hladinu jezera Garda, ležícího právě pod tímto pohořím. Navštívíme i jezera Lago di Cavedine a Toblino, na jehož břehu stojí stejnojmenný hrad. K posezení bude lákat Arco s náměstíčkem, nad kterým se na skále tyčí hrad Castello di Arco. Na severním břehu jezera leží známé letovisko Riva del Garda, kde je příjemné odpočívat na některé z pláží a kochat se pohledem na okolní skalnaté vrcholky. Navštívíme také oblast Trentina s údolím řeky Adige plné vinohradů a ovocných sadů. Projedeme i historickým městem Trento. Najdeme si dostatek času na koupání v jezeře nebo na odpočinek u jeho břehů. Polopenze.


7. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. Večer příjezd do ČR. ITA121 a ITA321 Plzeň, Praha ve večerních hodinách, 8. den Ostrava v časných nočních hodinách. ITA221 Brno ve večerních hodinách. 8. den Ostrava okolo půlnoci.

Charakteristika výletů

Ačkoliv je to kraj vyhlášený trasami pro bikery, my se i zde důsledně držíme zásady, že naše zájezdy jsou určeny především cykloturistům. Tomu odpovídají i zvolené trasy výletů, které vedou po silnicích a cyklostezkách s většinou asfaltovým povrchem. Klima je tady výrazně teplejší než u nás, ale přítomnost nedalekých Alp může být občas znát.


Cyklozájezd Itálie – Lago di Garda. Dovolená na kole Itálie – Lago di Garda. Výlety na kole v okolí jezera Lago di Garda. Cyklozájezd k jezeru Lago di Garda s ubytováním v penzionu s polopenzí. Připravený cykloturistický program okolím jezera Lago di Garda. Výlety po italských cyklostezkách a vedlejších silnicích. Odpočinek na plážích jezera s výhledy na pohoří Monte Baldo. Návštěva měst Trento, Arco, Riva del Garda. Výlety na kole vinařskou oblastí Tramín s vynikajícími víny. Pohodový poznávací cyklozájezd do Itálie pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí