DOLOMITY LYŽE

ITÁLIE - SJEZDAŘSKÝ RÁJ

  • hotel
  • polopenze
  • wellness
  • autobus po celou dobu zájezdu
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
IZB

NOVĚ 1 NOC V HOTELU NAVÍC

Italská část Alp zvaná Dolomity patří bezesporu k nejkrásnějším z celé alpské oblasti. Kolmé skalní věže rámují rozsáhlé lyžařské areály s dokonalým technickým vybavením i báječným zázemím v podobě útulných horských chat, kde se může návštěvník občerstvit a posilnit před dalším lyžováním na perfektně upravených sjezdovkách. Co odlišuje tuto oblast od ostatních, je nejen jedinečná kulisa Dolomitů, ale i fakt, že je zde v zimě mnohem více krásných slunečných dnů než v jiných oblastech. Po celou dobu zájezdu máme k dispozici náš autobus, který nás téměř každý den ráno odváží k nástupním stanicím lanovek do jednotlivých areálů, aniž bychom se museli vázat na veřejné skibusy.

IZB
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v *** hotelu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Na hotelu k dispozici zdarma menší wellness se saunou.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1900 Kč / osoba / pobyt.

Stravování

6x italská polopenze. Snídaně švédské stoly, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výjezdy do lyžařských středisek autobusem přítomným po celou dobu zájezdu.

A další

Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
06.02. - 12.02. 2022 7 IZB122 15 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v nočních hodinách (cca ve 2:00), průjezd nástupními místy. V brzkých ranních hodinách Brno, v ranních hodinách Praha a Plzeň. Večer příjezd do Val di Fiemme, ubytování. Večeře.
2. – 6. den – lyžování v lyžařských střediscích v údolích Val di Fiemme a Val di Fassa. Díky vlastnímu autobusu, který nás bude vozit k nástupním lanovkám, budeme střídat několik lyžařských areálů v dostupné vzdálenosti od ubytování. Budeme tedy střídavě lyžovat v oblasti Sella Ronda zahrnující Val Gardenu a Belvedere, v oblasti Latemar plynule propojené s oblastí Obereggen. Zajedeme rovněž do známého areálu v sedle Passo San Pellegrino. Polopenze.
7. den – snídaně. Odjezd do ČR. Příjezd do Plzně ve večerních hodinách, Ostrava okolo půlnoci.

Charakteristika výletů

Zájezd je určen pro zájemce o sjezdové lyžování s možným doplněním výletů na běžkách.
Sjezdové lyžování:
Oblast nabízí bohatý výběr sjezdovek všech kategorií od lehkých až po náročné. Lze si pořídit pětidenní skipas Dolomity Superski platící ve všech navštívených střediscích za cca 296 € (senioři nad 65 let cca 266 €) nebo si kupovat jednodenní skipasy do jednotlivých středisek za cca 55 € (senioři cca 50 €).
Pohodové výlety na běžkách:
V některé dny lze uskutečnit (doplňkově ke sjezdovému lyžování) výlety po upravených stopách v údolí Val di Fassa (zdarma) nebo v sedle Passo Pellegrino (placené – cca 10 €/den/osoba).


Lyžování Dolomity. Zimní dovolená v Itálii. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Střediska Val di Fiemme, Sella Ronda, areál v sedle Passo San Pellegrino. Lyžařský zájezd do Itálie s ubytováním v hotelu s polopenzí. Lyžování na běžkách po upravených stopách trasy závodu Marcialonga. Pohodový lyžařský zájezd do Itálie pro všechny generace.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí