POD JULSKÝMI ALPAMI

SLOVINSKO S VÝLETEM DO ITÁLIE A RAKOUSKA

  • polopenze
  • hotel
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
JUL

Pod zářivě bílými vápencovými štíty Julských Alp se rozprostírají náhorní plošiny a kouzelná údolí, která přímo zvou cykloturisty k projížďkám. Slovinci v posledních letech udělali velmi mnoho pro rozvoj cykloturistiky. Důkazem je mimo řady značených tras i vybudování cyklostezky po tělese zrušené železnice vedoucí údolím řeky Sávy až na italskou stranu hor. Pochopitelně si tuto nabídku nemůžeme nechat ujít. Slovinci rovněž výborně pečují o zázemí pro cykloturisty. Denně se můžeme několik hodin koupat a relaxovat v bazénovém komplexu s masážními tryskami a vířivkou. A to vše v ceně pobytu. Přidáme-li k tomu ještě skvělou stravu, je zážitek úplný.

JUL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v **** hotelu v podhůří Julských Alp ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
V ceně pobytu neomezený vstup do hotelového bazénového komplexu. 
Další wellness služby (sauny, masáže) za poplatek.
Povinný příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 4900 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

6x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
12.07. - 18.07. 2024 7 JUL124 21 900 Kč Posl. 3 místa
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
21.07. - 27.07. 2024 7 JUL224 21 900 Kč Posl. 8 míst
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v ranních hodinách cca v 7:00 (JUL124) nebo z Plzně cca v 6:00 (JUL224). Průjezd nástupními místy ČR, cesta Rakouskem, večer příjezd do Slovinska. Ubytování v hotelu. Večeře.

2. – 6. den – výlety na kole s podporou autobusu v podhůří, údolích a po planinách Julských Alp. Jádrem našich výletů budou údolí v okolí Kranjské Gory na úpatí hor. Zajedeme se podívat do Planice na skokanské můstky proslavené rekordy v letech na lyžích. Navštívíme romantický vývěr řeky Sávy Dolinky i divoký vývěr Sávy Bohinjky. Trasa cyklovýletu z lesnaté planiny Poklujka, známé biatlonovým stadiónem, nás zavede k lesknoucí se hladině Bohinjského jezera. Údolím řeky Radovny dojedeme ke známému jezeru Bled, nad kterým se na skále tyčí Bledský hrad. Během výletů poznáme řadu rázovitých podhorských vesniček Mojstrana, Stara Fužina a Rateče s typickou alpskou architekturou. Do lůna Julských Alp se vydáme údolími Vrata a Radovny. V maximální míře využijeme cyklostezku po zrušené železnici a zavítáme po ní i k Mangartským jezerům v Itálii. Zájemci si budou moci vyjet i po slavné alpské silnici na sedlo Vršič. Příznivci pěších výletů budou mít prostor vypravit se turistickou trasou k vodopádům Martuljek nebo vrchol Vošce v Karavankách, v hraničních horách s Rakouskem. Polopenze.

7. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

Charakteristika výletů

Zájezd s rozmanitými trasami co do povrchu, délky volitelných tras a převýšení. Od vyasfaltované cyklostezky po zrušené železnici s minimálním sklonem až po výjezdy do údolí Julských Alp. Při zájezdu je možnost téměř každý den si zvolit trasu podle svých schopností nebo momentální nálady. Klima v oblasti Julských Alp má podhorský charakter a příjemná je v té souvislosti každodenní možnost relaxace v bazénu.


Cyklozájezd Slovinsko – Pod Julskými Alpami. Dovolená na kole Slovinsko – Pod Julskými Alpami. Výlety na kole údolími v okolí Kranjské Gory pod vápencovými štíty Julských Alp. Cyklozájezd ve Slovinsku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program ve slovinských Alpách. Pohodové výlety na kolech po značených cyklotrasách: okolo jezera Bled, Mangartská jezera, skokanské můstky v Planici, Vršič. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Slovinska pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí