NEZ

NEZIDERSKÉ JEZERO

RAKOUSKO – MAĎARSKO

  • polopenze
  • hotel
  • převoz lodí
  • bazén
  • wellness zóna
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
NEZ

Jezero na pomezí Rakouska a Maďarska nabízí rozsáhlou síť rovinatých cyklostezek. V poslední době zůstává tento cykloturistický ráj trochu opomenut. Ten, kdo se k jezeru vypraví, je vždy příjemně překvapen. Pojedeme okolo rákosu, který jezero obklopuje, přes malebné vesničky, kde na komínech hnízdí čápi, přes vinohrady, kde se rodí vyhlášené odrůdy vinné révy. Odpočinout si budeme moci v termálním koupališti. Přes jezero se také svezeme přívozem a budeme se kochat pohledem na jeho rozlehlou hladinu. Neziderské jezero nabízí cykloturistům příjemné a pohodové výlety na kole.

NEZ
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

4x v Maďarsku v *** hotelu ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Na hotelu k dispozici vnitřní bazén a wellness zóna.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1800 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

4x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Převoz lodí přes jezero. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
31.08. - 04.09. 2022 5 NEZ122 12 800 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
24.09. - 28.09. 2022 5 NEZ222 12 800 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den NEZ122 ranní odjezd z Ostravy (cca v 7:30), NEZ222 ranní odjezd z Plzně (cca v 6:00) . Průjezd nástupními místy ČR. Příjezdový výlet v místě ubytování. Večeře.

2. – 4. den – výlety na kole s podporou autobusu v rakouské i maďarské oblasti Neziderského jezera. Pojedeme rakouskými cyklostezkami okolo jezera, přes malebné obce Podersdorf, Neusiedl, Purbach či Mörbisch. Spatříme oblast malých, často vysychajících jezírek Seewinkel. Využijeme i lodní převoz přes jezero. V Maďarsku spatříme „uherské Versailles“ zámek Fertöd a u obce Fetörákos obří lomy na vápenec, připomínající velké skalní chrámy. Termální koupaliště nám nabídne možnost odpočinku v příjemně teplé vodě. Nevynecháme „maďarský Krumlov“ – nejromantičtější maďarské město Šoproň se zachovalým historickým jádrem. Polopenze.

5. den – po snídani odjezd z Maďarska. Návštěva rakouského města Eisenstadt s barokním zámkem Esterházy. Příjezd do ČR v odpoledních hodinách a následná cesta do Ostravy nebo Plzně.

Charakteristika výletů

Trasy výletů na kole vedou převážně rovinatou krajinou po husté síti cyklostezek s asfaltovým povrchem. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí bývá obvykle teplejší než u nás.


Dovolená na kole Rakousko – Neziderské jezero. Výlety na kole v okolí Neziderského jezera na pomezí Rakouska a Maďarska. Cyklozájezd u Neziderského jezera s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program v Rakousku i Maďarsku v okolí jezera Neusiedler See. Pohodové výlety na kolech po rakouských cyklostezkách. Národním parkem Rakouska přes vinohrady i přívozem po jezeře. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Rakouska pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí