SLOVINSKÁ JEZERA
s programem pro děti

ÚDOLÍMI JULSKÝCH ALP

  • polopenze
  • hotel
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
SJE

Pod zářivě bílými vápencovými štíty vyrůstajícími ze zelených lesů se rozprostírají kouzelná údolí, která přímo zvou cykloturisty k projížďkám. Útulným podhůřím Julských Alp v oblasti Kranjské Gory prochází cyklostezka po zrušené železnici, která nabízí příjemné svezení na kole s úchvatnými výhledy na panorama hor. Nelze opomenout četná jezera, která neodmyslitelně dotváří charakter zdejší přírody a lákají ke koupání. Tato oblast je vhodná pro výlety na kolech i pro rodiny s dětmi. Zázemím bude hotel s vnitřním bazénem. Tento cyklozájezd Slovinská jezera s programem pro děti měl svého předchůdce nazvaného Trojmezí s programem pro děti. Zájezd Slovinská jezera přináší dva nové výlety u krásných jezer Bled a Bohinj.

TRO2
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v *** hotelu v podhůří Julských Alp ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích se sociálním zařízením (třetí a čtvrté lůžko formou přistýlky, čtvrté lůžko vyvýšené).
V ceně pobytu neomezený vstup do hotelového bazénového komplexu.
Další wellness služby (sauny, masáže) za poplatek.
Příplatek 2500 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Pro děti připraveny i kratší varianty výletů do 40 km.Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
30.07. - 04.08. 2024 6 SJE124 17 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v ranních hodinách cca v 7:00. Průjezd přes nástupní místa a následně přes Rakousko do Slovinska. Ubytování, koupání v bazénu. Večeře.

2. – 5. den – výlety na kolech s podporou autobusu po cyklostezkách v podhůří Julských Alp. V rámci výletů pojedeme údolím Radovny a navštívíme jezero Bled, nad kterým se na skále tyčí Bledský hrad. Výlety povedou po cyklostezce na zrušené železnici údolím Sávy Dolinky přes turisticky hojně navštěvovanou Kranjskou Goru. Projedeme se také po cyklostezce podél Sávy Bohinjky v okolí překrásného Bohinjského jezera, kde bude možné se po výletě vykoupat. Trasy výletů vedou údolími i do dalších dolin Julských Alp, kde se také ukrývá jezero Jasna. Během výletů poznáme řadu rázovitých podhorských vesniček Mojstrana, Stara Fužina a Rateče s typickou horskou architekturou. A všude mají báječnou zmrzlinu a nebo něco na zahřátí, to podle počasí... Denně bude možno relaxovat v hotelovém bazénu. Polopenze.

6. den – snídaně. Ráno odjezd a cesta Rakouskem. K večeru příjezd do ČR.

PROGRAM PRO DĚTI:

Zájezd je vhodný pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Pokud se zájezdu zúčastní více než 8 dětí, bude pro ně připraven po výletech na kolech doprovodný program. Náplň programu je určena pro děti ve věku 5–12 let zvyklé pohybovat se v kolektivu jiných dětí, spolupracující s animačními pracovníky a ochotné podřídit se kolektivním hrám. Program bude sestaven z různých soutěží, her i výtvarných činností. Pro děti budou připraveny drobné odměny.

Charakteristika výletů

Vzhledem k tomu, že zájezd je určen především pro rodiny s dětmi, jsou tomu přizpůsobeny i plánované výlety. Z velké většiny vedou po cyklostezkách s vyloučením silniční dopravy a s takovým rozsahem kilometrů a převýšení, aby je zvládly děti, které jsou zvyklé jezdit na cyklovýlety. Charakter zájezdu ovšem umožňuje přidat si k plánovaným výletům další trasy s náročností podle vlastního uvážení. Klima v oblasti Julských Alp má podhorský charakter.


Cyklozájezd Slovinská jezera. Dovolená na kole Slovinsko. Cyklozájezd s programem pro děti ve Slovinsku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Pohodové výlety na kole údolím řeky Sávy ve Slovinsku. Připravený cykloturistický program slovinských jezer Bled, Bohinj a Jasna. Návštěva  Kransjké Gory. Po výletech na kole doprovodný program pro děti. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí