TERMÁLY NA MURU

LÁZEŇSKÁ OBLAST SLOVINSKA

  • polopenze
  • hotel
  • termály
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
STE1

Východní část Slovinska nabízí malebnou zvlněnou krajinu s ladně se vlnícími řadami keřů vinné révy, kterou střídají smíšené lesy, kukuřičné lány nebo kroutící se řeka Mur. Všude vedou silničky, které nabízí cykloturistům zajímavé trasy. Kulisu venkovské idyly dotvářejí kostelní věže nebo stožáry s korunami čapích hnízd. Na řece Mur lze objevit zakotvené jedinečné lodní vodní mlýny, které dodnes mohou umlít mouku. V krajích Zámuří a Štýrsko, které navštívíme, tryská několik teplých pramenů poskytujících úžasnou relaxaci v termálních lázních. Po výletech na kole si tak budeme moci příjemně odpočinout.

STE
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v **** hotelu ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením (třetí lůžko formou přistýlky, rozkládací gauč 200x200cm).
V ceně pobytu neomezený vstup do hotelového termálního bazénového komplexu.  
Další wellness služby (sauny, masáže) za poplatek.
Příplatek 2000 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
10.09. - 15.09. 2024 6 STE124 17 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
21.09. - 26.09. 2024 6 STE224 17 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v ranních hodinách cca v 8:00 (STE124) nebo z Plzně cca v 6:30 (STE224). Průjezd nástupními místy ČR a cesta do Slovinska. K večeru příjezd do Slovinska. Ubytování v hotelu. Večeře.

2. – 5. den – výlety na kole s podporou autobusu ve východním Slovinsku. Poznáme pahorkatinu Goričko se smíšenými lesy a pojedeme i úbočími přes klidné vesničky obklopené kukuřičnými poli. U jezera Bukovniško, ukrytého v lese, se nalézá magické místo energie, kde lze pozitivně ovlivnit vlastní tělo. V obci Bogojina se tyčí zajímavý kostel s bílou válcovou věží připomínající maják od architekta Plečnika působícího i v Česku. Jeden z výletů nás zavede i do sousedního Maďarska, kde budeme moci ochutnat maďarskou kuchyni. Při dalším z výletů zavítáme do sousedního Rakouska a vydáme se podél řeky Mur. Odpočinout si budeme moci v lázeňském městečku Bad Radkersburg se zajímavým historickým centrem. Zavítáme i do oblasti nazývané Štýrské Toskánsko, kde krajina připomíná skutečné malebné italské Toskánsko. Ve Štýrském Toskánsku pojedeme přes vinohrady u obce Jerusalem, kterou podle svatého města pojmenovali křižáci okouzlení zdejší krajinou, obyvateli i vínem. Denně budeme mít možnost se koupat v hotelovém termálním bazénovém komplexu. Polopenze.

6. den – po snídani odjezd. K večeru příjezd do ČR.

Charakteristika výletů

Trasy výletů vedou zvlněným terénem pahorkatin nebo údolími řek a uspokojí nenáročného cykloturistu. Jezdit budeme většinou po vedlejších silnicích, ale také po cyklostezkách s částečně asfaltovým a částečně neasfaltovým povrchem. Počasí bývá obvykle teplé, ale nutno počítat i s možností dešťových přeháněk. Příjemná je pak i každodenní možnost relaxace v termálech.


Cyklozájezd Slovinsko – Termály na Muru. Dovolená na kole Slovinsko – Termály na Muru. Pohodové výlety na kolech v lázeňské oblasti východního Slovinska. Cyklozájezd ve Slovinsku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program ve východním Slovinsku. Relaxace v termálních lázních Moravské Toplice s aquaparkem. Výlety na kole podél řeky Mur (murská cyklostezka), pahorkatinou Goričko, oblastí zvané Štýrské Toskánsko, výlety do Rakouska i Maďarska. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Slovinska pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí