TROJMEZÍ

SLOVINSKO, RAKOUSKO A ITÁLIE

  • polopenze
  • hotel
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
TRO1

V místě, kde se stýkají tři země – Slovinsko, Rakousko a Itálie, leží kouzelný kraj natolik rozmanitý, že podobný lze hledat jen těžko. Přívětivá Korutanská riviéra v Rakousku s výrazně teplejším klimatem, kterou protéká řeka Dráva s hojně navštěvovanou drávskou cyklostezkou vedoucí po jejím břehu, útulné podhůří Julských Alp ve Slovinsku, v oblasti Kranjské Gory s cyklostezkou po zrušené železnici, která nás dovede do romantické krajiny severovýchodní Itálie kolem Tarvisia. To je oblast velmi výhodná pro výlety na kolech. Zázemím bude hotel v údolí Julských Alp ve Slovinsku.

TRO
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

6x v **** hotelu ve Slovinsku v podhůří Julských Alp ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Každodenní vstupné do bazénového komplexu.
Další wellness služby za poplatek.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2900 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

6x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
07.06. - 13.06. 2022 7 TRO122 17 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – České Budějovice
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – v ranních hodinách odjezd z Plzně (cca v 6:00). Průjezd přes nástupní místa a následně přes Rakousko do Slovinska. Ubytování. Večeře.

2. - 6. den – výlety na kolech s podporou autobusu převážně po cyklostezkách v oblasti Trojmezí. V rámci výletů navštívíme korutanský Villach, italské Tarvisio a přes údolí Radovny slovinský Bled se stejnojmenným jezerem. Výlety povedou po Drávské cyklostezce a také po zrušené železnici údolím Sávy ve Slovinsku, na níž leží turisticky hojně navštěvovaná Kranjská Gora, do italského Tarvisia. Kdo bude chtít na kole jezdit víc, bude mít možnost si volit trasy výletů do dalších dolin Julských Alp. A všude mají báječnou zmrzlinu a nebo něco na zahřátí, to podle počasí... Denně bude možno relaxovat v bazénovém komplexu. Polopenze.

7. den – snídaně. Ráno odjezd a cesta Rakouskem. K večeru příjezd do ČR.

Charakteristika výletů

Výlety vedou z velké většiny po cyklostezkách s vyloučením silniční dopravy a s takovým rozsahem kilometrů a převýšení, aby je zvládl každý cykloturista, který je zvyklý jezdit na cyklovýlety. Charakter zájezdu ovšem umožňuje přidat si k plánovaným výletům další trasy s náročností podle vlastního uvážení. Zájezd je určen také pro rodiny s dětmi, jsou-li však zvyklé na cykloturistické výlety. Klima v oblasti Julských Alp má podhorský charakter.


Cyklozájezd Slovinsko – Trojmezí. Dovolená na kole Trojmezí - Slovinsko, Rakousko, Itálie. Cyklozájezd ve Slovinsku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Pohodové výlety na kole po Drávské cyklostezce v Rakousku i údolím řeky Sávy ve Slovinsku. Připravený cykloturistický program u Korutanských jezer. Návštěva měst rakouský Villach i italské Tarvisio. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí