TROJMEZÍ
s programem pro děti

SLOVINSKO, RAKOUSKO A ITÁLIE

  • polopenze
  • hotel
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
TRO2

V místě, kde se stýkají tři země – Slovinsko, Rakousko a Itálie, leží kouzelný kraj natolik rozmanitý, že podobný lze hledat jen těžko. Přívětivá Korutanská riviéra v Rakousku s výrazně teplejším klimatem, kterou protéká řeka Dráva s hojně navštěvovanou drávskou cyklostezkou vedoucí po jejím břehu, útulné podhůří Julských Alp ve Slovinsku, v oblasti Kranjské Gory s cyklostezkou po zrušené železnici, která nás dovede do romantické krajiny severovýchodní Itálie kolem Tarvisia. To je oblast velmi výhodná pro výlety na kolech i pro rodiny s dětmi. Zázemím bude hotel s vnitřním bazénem.

TRO2
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v ***hotelu ve Slovinsku v podhůří Julských Alp ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Sleva za plně obsazený 4lůžkový pokoj (manželská postel a patrová postel) 1000 Kč /osoba /pobyt.
Na hotelu k dispozici vnitřní bazén.
Další wellness služby za poplatek.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2500 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Pro děti připraveny i kratší varianty výletů do 40 km.Vedoucího zájezdu a informační materiály.Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
19.07. - 24.07. 2021 6 TRO221 14 900 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 7:00). Průjezd přes nástupní místa a následně přes Rakousko do Slovinska. Ubytování, koupání v bazénu. Večeře.


2. – 5. den – výlety na kolech s podporou autobusu převážně po cyklostezkách v oblasti Trojmezí: Slovinska, Rakouska a Itálie. V rámci výletů navštívíme korutanský Villach a také italské Tarvisio. Výlety povedou po Drávské cyklostezce a také po zrušené železnici údolím Sávy ve Slovinsku, na níž leží turisticky hojně navštěvovaná Kranjská Gora, do italského Tarvisia. Kdo bude chtít na kole jezdit víc, bude mít možnost si volit trasy výletů do dalších dolin Julských Alp. A všude mají báječnou zmrzlinu a nebo něco na zahřátí, to podle počasí... Denně bude možno relaxovat v hotelovém bazénu. Polopenze.


6. den – snídaně. Ráno odjezd a cesta Rakouskem. K večeru příjezd do ČR.

PROGRAM PRO DĚTI:

Zájezd je vhodný pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Pokud se zájezdu zúčastní více než 8 dětí, bude pro ně připraven po výletech na kolech doprovodný program. Náplň programu je určena pro děti ve věku 4–12 let zvyklé pohybovat se v kolektivu jiných dětí, spolupracující s animačními pracovníky a ochotné podřídit se kolektivním hrám. Program bude sestaven z různých soutěží, her i výtvarných činností. Pro děti budou připraveny drobné odměny.

Charakteristika výletů

Vzhledem k tomu, že zájezd je určen především pro rodiny s dětmi, jsou tomu přizpůsobeny i plánované výlety. Z velké většiny vedou po cyklostezkách s vyloučením silniční dopravy a s takovým rozsahem kilometrů a převýšení, aby je zvládly děti, které jsou zvyklé jezdit na cyklovýlety. Charakter zájezdu ovšem umožňuje přidat si k plánovaným výletům další trasy s náročností podle vlastního uvážení. Klima v oblasti Julských Alp má podhorský charakter.


Cyklozájezd Slovinsko – Trojmezí. Dovolená na kole Trojmezí - Slovinsko, Rakousko, Itálie. Cyklozájezd ve Slovinsku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Pohodové výlety na kole po Drávské cyklostezce v Rakousku i údolím řeky Sávy ve Slovinsku. Připravený cykloturistický program u Korutanských jezer. Návštěva měst rakouský Villach i italské Tarvisio. Po výletech na kole doprovodný program pro děti. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí