ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ

PODÉL OHŘE A SLAVKOVSKÝM LESEM

  • polopenze
  • hotel
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
ZAL

Když se řekne Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart nebo Konstantinovy Lázně, tak není třeba mnoho dodávat. Každý si jistě představí noblesní kolonády s léčivými prameny a lázeňskou atmosférou. V tomto zájezdu budeme vhodně kombinovat procházky lázněmi s připravenými výlety na kole. Při výletech rozmanitou krajinou Slavkovského lesa poznáme oblast nazývanou Lázeňský trojúhelník.

ZAL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v *** hotelu v Konstantinových Lázních ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
Příplatek 1800 Kč/osoba/pobyt za obsazení pokoje jednou osobou pouze při vyžádání, jinak bez příplatku.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25-60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
03.09. - 08.09. 2024 6 ZAL124 14 900 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v ranních hodinách cca v 7:30. Průjezd nástupními místy ČR. Odpoledne ubytování v Konstantinových Lázních. Seznamovací návštěva lázeňského městečka. Večeře.

2. – 5. den – výlety na kole s podporou autobusu v oblasti západočeských lázní. Každé z lázeňských míst na západě Čech má svou jedinečnou atmosféru a během zájezdu postupně navštívíme Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně i Lázně Kynžvart. Jeden výlet nás přes poutní místo Maria Loreto zavede po zrušené železnici do Chebu se souborem starých hrázděných domů nazvaných Špalíček. Nevynecháme ani rezervaci bahenních sopek SOOS. Na náhorní planině Slavkovského lesa se projdeme po chodníčcích Kladských rašelinišť a projedeme i přes bývalou lázeňskou obec s charakterizujícím názvem Prameny. Při výletu v okolí Konstantinových Lázní zavítáme ke zřícenině hradu Švamberk a také do Polžic blízko Bezdružic spojených se šlechtickým rodem Harantů. Spatříme architektonický skvost, premonstrátský klášter v Teplé. Stranou nenecháme meandrem řeky Ohře obklopený Loket, kterému dominuje gotický hrad. Cestou po cyklostezce údolím Ohře do světově proslulých Karlových Varů spatříme Svatošské skály. Možnost odpočinku ve wellness centru s relaxačním bazénem a saunami cca 300m od hotelu. Polopenze.

6. den – po snídani odjezd, k večeru příjezd do Ostravy.

Charakteristika výletů

Výlety na kole vedou po vedlejších silnicích a tam, kde je to možné, tak i po cyklostezkách. Výlety jsou připraveny tak, aby je zvládnul každý běžný cykloturista. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí bývá obvykle příjemné, ale nelze vyloučit možnost dešťových srážek nebo výjimečně i chladnějších dnů.


Cyklozájezd Česká republika – Západočeské lázně. Dovolená na kole Česko – Lázeňský trojúhelník. Výlety na kole v lázeňské oblasti na západě České republiky. Cyklozájezd v České republice s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program v západočeských lázních. Pohodové výlety na kolech po značených cyklotrasách: Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart, Konstantinovy lázně, Loket, Cheb, Prameny, Kladská, Klášter Teplá, Úterý, Bezdružice. Valdštejnova cyklostezka po zrušené železnici. Cyklostezka podél řeky Ohře. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do západočeských lázní pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí