ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ - novinka

PODÉL OHŘE A SLAVKOVSKÝM LESEM

  • polopenze
  • hotel
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
ZAL

Novinka

Když se řekne Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart nebo Konstantinovy Lázně, tak není třeba mnoho dodávat. Každý si jistě představí noblesní kolonády s léčivými prameny a lázeňskou atmosférou. V tomto zájezdu budeme vhodně kombinovat procházky lázněmi s připravenými výlety na kole. Při výletech rozmanitou krajinou Slavkovského lesa poznáme oblast nazývanou Lázeňský trojúhelník.

ZAL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v ***hotelu v Konstantinových Lázních ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.

Wellness centrum s relaxačním bazénem a saunami za poplatek (cca 300 m od hotelu).

Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1800Kč /osoba/pobyt.

Stravování

5x polopenze v hotelu. Snídaně formou švédských stolů. Večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25-60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
10.06. - 15.06. 2021 6 ZAL121 12 500 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
27.07. - 01.08. 2021 6 ZAL221 12 500 Kč Uskutečněno
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – odjezd z Ostravy v ranních hodinách (cca v 6:00). Průjezd nástupními místy ČR. Odpolední výlet na kole v okolí Konstantinových Lázní, ke zřícenině hradu Švamberk a do Polžic spojených se šlechtickým rodem Harantů. Večeře.

2. – 5. den – výlety na kole s podporou autobusu v oblasti západočeských lázní. Každé z lázeňských míst na západě Čech má svou jedinečnou atmosféru a během zájezdu postupně navštívíme Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně i Lázně Kynžvart. Jeden výlet nás přes poutní místo Maria Loreto zavede po zrušené železnici do Chebu se souborem starých hrázděných domů nazvaných Špalíček. Nevynecháme ani rezervaci bahenních sopek SOOS. Na náhorní planině Slavkovského lesa se projdeme po chodníčcích Kladských rašelinišť, uvidíme skálu U Tří Křížů i obec pro lázeňskou oblast s charakterizujícím názvem Prameny. Spatříme architektonický skvost, premonstrátský klášter v Teplé. Stranou nenecháme meandrem řeky Ohře obklopený Loket, kterému dominuje gotický hrad. Cestou po cyklostezce údolím Ohře do světově proslulých Karlových Varů spatříme Svatošské skály. Polopenze.

6. den – snídaně. Výlet na kole z Konstantinových Lázní do Stříbra – historického původně gotického města s renesanční radnicí. V odpoledních hodinách odjezd a ve večerních hodinách příjezd do Ostravy.

Charakteristika výletů

Výlety na kole vedou po vedlejších silnicích a tam, kde je to možné, tak i po cyklostezkách. Výlety jsou připraveny tak, aby je zvládnul každý běžný cykloturista. Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí bývá obvykle příjemné, ale nelze vyloučit možnost dešťových srážek nebo výjimečně i chladnějších dnů.


Cyklozájezd Česká republika – Západočeské lázně. Dovolená na kole Česko – Lázeňský trojúhelník. Výlety na kole v lázeňské oblasti na západě České republiky. Cyklozájezd v České republice s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program v západočeských lázních. Pohodové výlety na kolech po značených cyklotrasách: Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart, Konstantinovy lázně, Loket, Cheb, Prameny, Kladská, Klášter Teplá, Úterý, Bezdružice. Valdštejnova cyklostezka po zrušené železnici. Cyklostezka podél řeky Ohře. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do západočeských lázní pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí