Poznávací zájezdy

{content}

Pro rok 2024 v nabídce poznávací zájezdy bez kol nemáme, ale čas od času organizujeme poznávací zájezdy do zajímavých oblastí celého světa.

Severní Amerika: V minulých letech jsme zorganizovali poznávací zájezdy do Severní Ameriky, kdy jsme podnikali velké cesty přes národní parky od Aljašky přes Kanadu a západní Amerikou do San Franciska v Kalifornii.

Zatmění Slunce v Severní Americe: V roce 2017 jsme uskutečnili výjimečný poznávací zájezd do národních parků na západě USA, jehož zlatým hřebem bylo 21. 8. pozorování totálního zatmění Slunce.

Seychelské ostrovy: Organizovali jsme i zájezdy na exotické Seychelské ostrovy v Indickém oceánu, kde každého nadchla tropická vegetace, písečné pláže s palmami a také potápění u korálových útesů nebo setkání s želvou obrovskou.

Nový Zéland: Několikrát jsme uskutečnili poznávací zájezd k protinožcům na Nový Zéland, kde jsme navštívili to nejzajímavější z obou ostrovů včetně Jižních Alp, fjordů, geologických zajímavostí, vulkanické činnosti v národním parku Tongariro nebo v okolí města Rotorua.