O nás

Vážení a milí přátelé,

naše cestovní kancelář vznikla v roce 1994 jako rodinná firma manželů Herdegenových. Od svého založení se specializujeme na pořádání pohodových poznávacích cyklozájezdů a všechny zájezdy jsou pouze našimi produkty.

Zájezdy pořádáme v mnoha zemích Evropy i ČR. Od začátku podnikání je pro nás důležitá domyšlená příprava zájezdů s atraktivními výlety pro kola a kvalitní zázemí v hotelech ideálně i s wellness službami.

Výlety na kola připravujeme pro standardní kola, ale zároveň není problém vzít si na zájezd elektrokolo.

Naše cyklozájezdy jsou určeny pro všechny generace a jsou organizovány jako komplexní služba včetně dopravy autobusem s přívěsem na kola, ubytováním, stravováním a vedoucím zájezdu.

Těšíme se na setkání s Vámi na některém z našich zájezdů! 

eurocykl foto hero

O našich zájezdech

Cyklozájezdy s tradicí, pohodovými výlety na kolech, ubytováním v hotelech, penzionech s polopenzí.

152709518 ctverec

Bohatá nabídka destinací cyklozájezdů

Specializujeme se na cykloturistické zájezdy. Můžete se s námi vydat na dovolenou s výlety na kolech v Česku, po Evropě i ve světě. Každoročně se snažíme připravit nové zájezdy do dalších zajímavých destinací.

Lyže i poznávací zájezdy

V naší nabídce se objevují i zájezdy na lyže, na běžky i sjezdovky, do Norska, Itálie, Rakouska a Slovinska. Při lyžařských zájezdech vybíráme kvalitní střediska a při zájezdech na běžky připravujeme pohodové výlety na běžkách s podporou autobusu.

Organizujeme i poznávací zájezdy například na Nový Zéland, kde navštívíme to nejzajímavější z obou ostrovů.

Komfortní ubytování s polopenzí

Při všech zájezdech Vám nabízíme kvalitní ubytování v hotelu, v penzionu, v bungalovu apod. – zkrátka vždy se jedná o pohodlné ubytování se spaním v postelích. Na většině zájezdů je stravování zajištěno formou místní polopenze přímo na hotelu, penzionu nebo v místních restauracích.

Cyklozájezdy pro všechny generace cykloturistů

Výlety na kole jsou připraveny tak, aby je zvládl každý cykloturista, který rád a pravidelně jezdí na výlety na kole. Všechny cykloturistické výlety na našich zájezdech vždy předem pečlivě připravujeme. 

Čas na odpočinek a relaxaci

Hlavní náplní našich poznávacích cyklozájezdů jsou výlety na kole, ale během výletů je čas na koupání, focení, návštěvu zajímavostíPo výletech podle zvolené destinace lze například odpočívat na pláži u moře, v termálních lázních, v aquaparku, u hotelového bazénu

Ochutnávka piva a vína

Celá řada našich zájezdů vede do oblastí, kde cykloturistiku můžete spojit i s ochutnávkou vína nebo piva. Po výletech na kolech můžete ochutnat místní vína např. v Burgundsku, Toskánsku, Provence, na Mosele a Tokaji. Různé druhy piva ze známějších i méně známých pivovarů si můžete dát např. u Dunaje v Altmühltalu, v Holandsku, ve Slovinsku v Lašku nebo při zájezdu do termálů ve Zrečích v pivní fontáně v Žalci.

Bez celonočních přejezdů

Každým rokem přibývá cyklozájezdů bez celonočních přejezdů i do vzdálenějších destinací, kdy cestu přerušujeme noclehem v tranzitním hotelu.

Program pro děti

Oblíbené jsou i cyklozájezdy s programem pro děti, který pro ně organizuje animátor po výletech na kole, nejčastěji po večeři. Během doby, kdy se dětem věnuje animátor, mohou rodiče nebo prarodiče využít volný čas pro sebe.

Těšíme na setkání s Vámi na našich zájezdech!

IMG 2353 ctverec