ŘECKO

PELOPONÉS, ATHÉNY A MOŘE

  • polopenze
  • hotel u moře
  • kajuty
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
  • CESTOU TRANZITNÍ HOTEL
REC

Nově

Do nabídky se opět vrací oblíbený zájezd od Řecka. Vypravíme se po stopách antické historie. Pojedeme přes olivové háje. Díky výletům na kole poznáme i kouty Řecka, kam se běžný turista nedostane. Na kole pojedeme přes zapomenuté vesničky s pravoslavnými kostelíky i okolo místních taveren, které nás budou lákat k posezení a ochutnání některé z řeckých specialit. V příjemně teplém počasí budeme mít možnost se během výletů na kole kochat krásou řecké krajiny. Stejně tak se budeme moci pohodlně uvelebit na pláži u moře nebo hotelového bazénu a nerušeně odpočívat, slunit se či koupat.

REC
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

1x v tranzitním hotelu v Itálii ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením (cestou do Řecka)
3x na lodi ve 4lůžkových kajutách se sociálním zařízením (2lůžková kajuta za příplatek 3500
Kč /osoba /2 plavby)
7x v hotelu u moře na Peloponésu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením.

U hotelu bazén.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2900 Kč /osoba /8 nocí.

Stravování

1x snídaně v hotelu cestou do Řecka.
7x řecká polopenze formou švédských stolů v hotelu u moře.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola. Trajekty s ubytováním v kajutách z Itálie do Řecka a zpět.
 

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25– 50 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
02.09. - 13.09. 2020 12 REC120 23 900 Kč Nelze
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – odjezd z ČR (Ostrava cca v 4:00). Průjezd nástupními místy ČR, cesta Rakouskem do Itálie. Večer dojezd na ubytování v hotelu v severní Itálii.


2. den – snídaně. Cesta Itálií. Odpoledne odplutí z italského přístavu Ancona do Řecka. Nocleh na lodi v kajutách.


3. den – v poledních hodinách připlutí do řeckého přístavu Patras. Odpoledne cesta autobusem do místa ubytování v hotelu u moře na Peloponésu. Ubytování. Večeře.


4. - 9. den – výlety na kole s podporou autobusu na Peloponéském poloostrově. Navštívíme jak známá historická místa – antický areál s divadlem Epidaurus, palácový komplex Mykény, pevnost Tiryns, město Nauplion, tak i kouzelnou krajinu ve vnitrozemí a na pobřeží Pelopnésu. Vypravíme se autobusem přes Korintský průplav do Athén se známou majestátní Akropolí, antickými památkami i uličkami plnými obchodů a taveren. Bude dostatek času na odpočinek a koupání v moři nebo hotelovém bazénu. Polopenze.

10. den – snídaně. Cesta autobusem Peloponésem do Olympie. Prohlídka antického areálu, kde se konaly starověké olympijské hry. Pozdě večer nalodění v Patře a odplutí z Řecka do Itálie. Nocleh v kajutách na lodi.

11. den – plavba Jaderským mořem. Nocleh v kajutách na lodi.

12. den – ráno připlutí do severní Itálie do přístavu u Benátek. Cesta Itálií a Rakouskem do ČR. Večer příjezd do ČR. Dojezd do Ostravy v pozdních večerních hodinách.

Charakteristika výletů

Výlety na kolech jsou vedeny po vedlejších silnicích. Trasy jsou přizpůsobeny teplému klimatu Řecka svou kratší délkou než bývá obvyklé u většiny našich zájezdů. Pokud se profilu týče, tak roviny střídají zvlněnou krajinu. Alternativou některého výletu na kolech se může stát odpočinek u moře. Počasí v této době bývá obvykle teplé a je nutno počítat i s horkými dny.


Cyklozájezd Řecko – Peloponés. Dovolená na kole Řecko – Peloponés. Výlety na kole po poloostrově Peloponés. Cyklozájezd do Řecka s ubytováním v hotelu u moře s polopenzí. Připravený cykloturistický program v Řecku na Peloponésu. Cyklotrasy řeckým Pelopnésem. Návštěva historických míst s významnými památkami – Athény, Epidaurus, Mykény, Tiryns, Nauplion. Zájezd s výlety na kole s trajektem s ubytovánim v kajutách. Pohodový poznávací cyklozájezd do Řecka pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí