JULSKÉ ALPY LYŽE

ADVENTNÍ LYŽOVÁNÍ VE SLOVINSKU, ITÁLII A RAKOUSKU

  • hotel
  • polopenze
  • bazén
  • lublaň
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
JUZ

Pojeďte si odpočinout a oddychnout od předvánočního shonu do příjemného, klidného prostředí Julských Alp. Vánoční atmosféru v Kranjské Goře budou vytvářet adventní trhy se stánky plnými voňavých nápojů i místních laskomin. Nad tím vším se budou tyčit zasněžené vrcholky Julských Alp. Lyžovat budeme na místních sjezdovkách, jejichž jedna část leží přímo u hotelu. Zájezd je určen především pro sjezdové lyžaře, ale pokud napadne dostatek přírodního sněhu, tak se budeme moci svézt i v upravených běžkařských stopách. K relaxaci po lyžování využijeme krytý bazén a vířivky bazénového komplexu.

JUZ
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v **** hotelu s výhodnou polohou přímo u sjezdovek ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Každodenní vstupné do bazénového komplexu.

Další wellness služby za poplatek. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2600 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Výjezdy do lyžařských středisek autobusem přítomným po celou dobu zájezdu. Výlet do Lublaně.

A další

Vedoucí zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
Děti do 15 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – ranní odjezd z Ostravy (cca v 7:00) nebo z Plzně (cca v 6:00). Průjezd nástupními místy. K večeru příjezd do hotelu v Kranjské Goře v Julských Alpách. Večeře.


2. – 5. den – sjezdové lyžování v lyžařském středisku na úbočí hory Vitranc u Kranjské Gory. Díky vlastnímu autobusu se vypravíme i do sousedního italského lyžařského střediska u Tarvisia a také do rakouského střediska Nassfeld. Lyžařská střediska mají umělé zasněžování. Jedno odpoledne se vypravíme autobusem do Lublaně a navštívíme místní adventní trhy, kde na nás dýchne ta pravá předvánoční atmosféra. V historickém městě spatříme mimo jiné i zajímavé stavby, které navrhl známý architekt Jože Plečnik, například Trojmostí a Plečnikovu tržnici. Polopenze.


6. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

Běžky: pokud budou příznivé sněhové podmínky, které často v tomto termínu jsou, tak se zájemci budou moci věnovat i výletům na běžkách. Trasy vedou údolími Julských Alp s nádhernými výhledy na okolní vrcholky. Na běžkách lze dojet i ke skokanským můstkům v Planici a zavítat do Itálie u obce Rateče

Charakteristika výletů

Sjezdové lyžování:
Oblast nabízí areály, kde je výběr uměle zasněžovaných sjezdovek všech kategorií – od lehkých až po náročné. Celodenní skipas pro středisko Kranjská Gora cca 35 €, pro středisko Tarvisio cca 27 €. Pro středisko Nassfeld cca 46 €.
Pohodové výlety na běžkách:
V případě příznivých sněhových podmínek vedou upravované trasy údolími Julských Alp. Lze volit libovolnou délku i náročnost výletů podle jednotlivých okruhů.


Zimní dovolená ve Slovinsku. Lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. Střediska Tarvisio a Kranjská Gora. Lyžařský zájezd do Slovinska s ubytováním v hotelu s polopenzí. Lyžování na běžkách po upravených stopách italským údolím Val Saisera. Adventní Lublaň. Pohodový lyžařský zájezd do Slovinska pro všechny generace.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí