TERMÁLY NA MURU
s programem pro děti

LÁZEŇSKÁ OBLAST SLOVINSKA

  • polopenze
  • nově hotel
  • termály
  • aquapark
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
STE2

Východní část Slovinska nabízí malebnou zvlněnou krajinu s ladně se vlnícími řadami keřů vinné révy, kterou střídají smíšené lesy, kukuřičné lány nebo kroutící se řeka Mur. Všude vedou silničky, které nabízí cykloturistům zajímavé trasy. Kulisu venkovské idyly dotvářejí kostelní věže nebo stožáry s korunami čapích hnízd. Na řece Mur lze objevit zakotvené jedinečné lodní vodní mlýny, které dodnes mohou umlít mouku. Ve slovinském kraji Zámuří, který navštívíme, tryská několik teplých pramenů poskytujících úžasnou relaxaci v termálních lázních. Po výletech na kole si tak budeme moci příjemně odpočinout.

STE2
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

5x v ****hotelu u areálu termálních lázní ve 2 a 3lůžkových pokojích (třetí lůžko formou přistýlky) se sociálním zařízením.

K dispozici zdarma rozsáhlý hotelový termální park. Další wellness služby za poplatek.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2500 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25 – 60 km. Pro děti připraveny i kratší varianty výletů do 40 km. V ceně neomezený počet návštěv termálního parku (cca 25 vnitřních i venkovních bazénů s termální i běžnou vodou). Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
22.07. - 27.07. 2020 6 STE220 14 200 Kč Nelze
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
28.07. - 02.08. 2020 6 STE320 14 200 Kč Nelze
Nástupní místa u dálnice na trase: Plzeň – Praha – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – ranní odjezd z ČR (Ostrava cca v 8:00, Plzeň cca v 6:30). Průjezd nástupními místy ČR a cesta do Slovinska. Odpoledne příjezd do Slovinska. Ubytování, večeře.


2. – 5. den – výlety na kole s podporou autobusu ve východním Slovinsku. Poznáme pahorkatinu Goričko se smíšenými lesy a pojedeme i úbočími přes klidné vesničky obklopené kukuřičnými poli. U jezera Bukovniško, ukrytého v lese, se nalézá magické místo energie, kde lze pozitivně ovlivnit vlastní tělo. V obci Bogojina se tyčí zajímavý kostel s bílou válcovou věží připomínající maják od architekta Plečnika působícího i v Česku. Při dalším z výletů zavítáme do sousedního Rakouska a vydáme se podél řeky Mur. Denně budeme mít možnost se koupat v termálních lázních Moravské Toplice, u kterých budeme ubytováni a které budeme moci libovolně navštěvovat. Polopenze.


6. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

PROGRAM PRO DĚTI:

Zájezd je vhodný pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Pokud se zájezdu zúčastní více než 8 dětí, bude pro ně připraven po výletech na kolech doprovodný program. Náplň programu je určena pro děti ve věku 4–12 let zvyklé pohybovat se v kolektivu jiných dětí, spolupracující s animačními pracovníky a ochotné podřídit se kolektivním hrám. Program bude sestaven z různých soutěží, her i výtvarných činností. Pro děti budou připraveny drobné odměny.

Charakteristika výletů

Trasy výletů, speciálně upravené pro rodiny s dětmi, vedou mírně zvlněnou krajinou a rovinami v údolí řek. Jezdit budeme po vedlejších silnicích a tam, kde je to možné, po cyklostezkách. Zájezd je určen především pro rodiny s dětmi, jsou-li však zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí bývá obvykle teplé s malou pravděpodobností přeháněk. Příjemná je i každodenní možnost relaxace v rozsáhlém areálu termálních lázní.


Cyklozájezd Slovinsko – Termály na Muru. Dovolená na kole Slovinsko – Termály na Muru. Pohodové výlety na kolech v lázeňské oblasti východního Slovinska. Cyklozájezd ve Slovinsku s ubytováním v hotelu s polopenzí. Připravený cykloturistický program ve východním Slovinsku. Relaxace v termálních lázních Moravské Toplice s aquaparkem. Výlety na kole podél řeky Mur (murská cyklostezka), pahorkatinou Goričko, oblastí zvané Štýrské Toskánsko, výlety do Rakouska i Maďarska. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Slovinska pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí