KORSIKA

OSTROV PLNÝ BAREV

  • polopenze
  • hotel u moře
  • trajekt
  • bazén
  • ZPĚT BEZ CELONOČNÍHO PŘEJEZDU
  • CESTOU TRANZITNÍ HOTELY
KOR

Přesvědčte se na vlastní oči a v sedle kola, proč je Korsika jedním z nejkrásnějších středomořských ostrovů. Projedete zapomenuté horské vesničky, kde jako by se v úzkých uličkách lemovaných starými domy zastavil čas před mnoha lety. Během dlouhých sjezdů spatříte hluboké kaňony i vodní kaskády na horských říčkách, přes které vedou pitoreskní mosty. Ke koupání si budete moci vybrat kamenité nebo písčité pláže na skalnatém západním korsickém pobřeží.

KOR
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

2x v tranzitním hotelu v Itálii ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením (cestou na Korsiku a zpět).
7x v hotelu s výhodnou polohou přímo u moře ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
U hotelu je bazén.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3700 Kč /osoba /9 nocí.

Stravování

1x snídaně v hotelu cestou zpět
7x francouzská polopenze v hotelové restauraci. Snídaně kontinentální, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola. Trajekt z Itálie na Korsiku a zpět.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
18.09. - 28.09. 2020 11 KOR120 24 900 Kč Nelze
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – v pozdních odpoledních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 17:00). Průjezd nástupními místy ČR. Noční cesta do Itálie.


2. den – cesta Itálií. V odpoledních hodinách příjezd na ubytování v Toskánsku. Nocleh v tranzitním hotelu.


3. den – dopoledne plavba na Korsiku. Odpoledne cesta Korsikou. Seznamovací výlet na kole. Ubytování v hotelu u moře. Večeře.


4. – 9. den – výlety na kolech s podporou autobusu a s možností koupání v azurovém moři nebo v přírodních kaskádách i tůních na říčkách. Malebnou krajinu rozeklaného pobřeží i hory ostrova si vychutnáme v sedle kola po šikovně zvolených trasách vedoucích po vyhlídkových silničkách. Spatříme skály Calanche s bizarními útvary, které mění barvu od oranžové až po růžovou. Pohodlně se svezeme z nejvyššího horského sedla Korsiky Col de Vergio přes les mohutných borovic až ke Středozemnímu moři. Cestou uvidíme hlubokou soutěsku Spelunca i malebné mosty. Navštívíme přístav Porto a historické centrum hlavního města Korsiky Ajaccia – rodiště Napoleona Bonaparta. Ubytování je na jednom místě v hotelu u moře. Polopenze.


10. den – snídaně, cesta Korsikou do Bastie, trajekt do Itálie, cesta do severní Itálie. V pozdních večerních hodinách dojezd na tranzitní hotel. Nocleh.


11. den – snídaně. Cesta do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do ČR. 12. den příjezd do Ostravy v časných nočních hodinách.

Charakteristika výletů

Přestože se pohybujeme po hornatém ostrově, je zájezd určen nejširší cykloturistické veřejnosti, protože jsou jí přizpůsobeny trasy výletů, které nevyžadují sportovní kondici. Obvykle začínají ve vyšších polohách a z větší části směřují dolů k moři. Výlety na kole jsou vedeny po vedlejších silničkách a silnicích s menším provozem. Na ostrově panuje středomořské klima s malou pravděpodobností chladných dní.


Cyklozájezd Francie – Korsika. Dovolená na kole Francie – ostrov Korsika. Výlety na kole pobřežím i horami ostrova Korsika. Cyklozájezd na Korsiku s ubytováním v hotelu u moře s polopenzí. Připravený cykloturistický program po ostrově Korsika. Možnost koupání v azurovém moři. Cyklovýlety po kvalitních vedlejších silnicích. Projížďka horskými vesničkami, hlubokým kaňonem (Spelunca), okolo skal Calanche, návštěva hlavního města Ajaccio. Pohodový poznávací cyklozájezd do Francie pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí