BALATON

MAĎARSKO S TERMÁLY

  • polopenze
  • penzion
  • apartmány
  • bazén
  • BEZ CELONOČNÍCH PŘEJEZDŮ
BAL

Okolí největšího jezera ve střední Evropě nabízí zajímavou přírodu pro výlety na kole a termální prameny pro následný odpočinek. Pojedeme přes vinohrady, kde se rodí vyhlášené maďarské odrůdy vín jako lahodný Olaszrizling či sladký Szürkebarát. Z čedičových homolí se nám otevřou krásné výhledy na Balaton a okolní krajinu s osobitým kouzlem a atmosférou. Pojedeme přes vesničky, kde v místních csárdách budeme moci ochutnat vynikající maďarskou kuchyni. Některé výlety zakončíme příjemnou relaxací v termálních lázních.

BAL
ubytování

Cena zahrnuje:

Ubytování

4x v penzionu u Balatonu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením nebo v apartmánech pro 4 osoby (každý apartmán má dva 2lůžkové pokoje, sociální zařízení a navíc kuchyňku.

Bazéna a vířivka u ubytování.

Sleva za vyžádané ubytování v apartmánu 300 Kč /osobu /pobyt. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou
1000 Kč /osoba /pobyt.

Stravování

4x maďarská polopenze v restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další

Připravený denní program výletů po trasách 25–50 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Termín Počet dnů Kód Cena
08.05. - 12.05. 2021 5 BAL121 10 700 Kč Přihlásit se
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Doporučujeme Vám uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

Program

1. den – v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 6:30). Průjezd nástupními místy, přerušení cesty koupáním v termálním koupališti v Maďarsku ve městě Sarvar, dojezd na ubytování u Balatonu, večeře.


2. den – snídaně. Výlet na kolech s podporou autobusu k přírodnímu termálnímu koupališti Hévíz, prohlídka města Keszthely se zámkem Festetics. Večeře.


3. den – snídaně. Výlet na kolech s podporou autobusu podél Balatonu okolo čedičové hory Badacsony. Možná návštěva lesnatého přírodního parku Keszthelyi hegység. Večeře.


4. den – snídaně. Cykloturistický výlet s podporou autobusu k Malému Balatonu. Návštěva ptačí rezervace na ostrově a také rezervace buvolů. Pobyt ve třetím termálním koupališti Zalakaros. Večeře.


5. den – po snídani odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do ČR, cesta do Ostravy.

Charakteristika výletů

Trasy výletů vedou v rovinatém terénu, ale budeme si moci vyjet na vyhlídková nebo zajímavá místa na kopcích v okolí Balatonu. Trasy vedou většinou po vedlejších silnicích, ale také po asfaltových cyklostezkách. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. U Balatonu obvykle bývá tepleji než u nás.


Cyklozájezd Maďarsko – Balaton. Dovolená na kole Maďarsko – Balaton. Pohodové výlety na kole u Balatonu. Oblast termálních pramenů s cyklovýlety. Cyklozájezd u jezera Balaton s ubytováním v penzionu s polopenzí. Připravený cykloturistický program. Výlety na kole po maďarských cyklostezkách a vedlejších silnicích. Návštěva termálního koupaliště Sarvar, Hévíz a Zalakaros, města Keszthely i přírodních rezervací. Zájezd s výlety na kole bez celonočních přejezdů. Pohodový poznávací cyklozájezd do Maďarska pro všechny generace cykloturistů.Pohodové poznávací cyklozájezdy s ubytováním v hotelech a penzionech s polopenzí